Kvasinka tekutá YeastFlow-502 Farmster 100ml

Kód: 1390
Novinka
Neohodnotené
€7,90 €6,58 bez DPH
Na objednávku

Tekuté pivné kvasinky vrchného kvasenia YeastFlow.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stupeň prekvasenia 74-79 %
Optimálna teplota kvasenia 21-29 °C

Sedimentácia stredná
Alkoholová tolerancia 12 % ABV

To sa stane, keď cirkev a štát nie sú oddelené! Tvrdá práca služobníkov kráľa Ester sa naplnila a priniesla citrusové estery. Ale pretože je opát prvýkrát ochutnal, sú to, čo požaduje, aby desiatok bol.

Farmster je naozaj špeciálny kvas. Je to na polceste medzi belgickými a saisonskými kvasinkami. Najlepšie výsledky dosiahnete fermentáciou pri vyšších teplotách. Zanecháva za sebou belgickú arómu s fenolom a vôňou korenistého a citrusového Saison. Je to perfektná voľba pre sedliacke pivá a sezónne pivá.

Jedno balenie kvasníc je určené na zakvasenie 25l sladiny s hustotou max. 14°P.

 

Spoločnosť YeastFlow je maďarský producent tekutých kvasníc. Spoločnosť PRONECO, s.r.o. má výhradné zastúpenie na českom i slovenskom trhu. Kvasinky sú skladované v chlade, podľa odporúčania výrobcu. Pri balení dávame ku kvasinkám namrazený gélový vankúš, ktorý udrží optimálnu teplotu kvasiniek, kvasinky sú zabalené v niekoľkých vrstvách, tak aby boli čo najviac izolované od vonkajšej teploty.

Objednávky s tekutými kvasinkami odosielame v pondelok, utorok av stredu aby bola istota, že balík nezostane u prepravcu cez víkend.

Dodatočné parametre

Kategória: Vrchné kvasenie
Hmotnosť: 0.15 kg