OTVÁRACIE HODINY POČAS VEĽKEJ NOCI: www.domovarnnik.sk/otvaracie-hodiny-pocas-velonocnych-sviatkov

Vitamon Cerevisiae 1kg

Kód: 5594
Neohodnotené
€46,76 €38,97 bez DPH
Na objednávku

Výživa pre optimálne zásobenie živín pivných kvasinek a pre zvýšenie fermentačnej aktivity.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamon Cerevisiae je vysoko efektívna kombinácia diaminu fosfátu a vitamínu B1, esenciálnych minerálov, zinku a kvasných stimulátorov z inaktovaných kvasinek. Zvyšuje množstvo asimilovateľného dusíku, ktorý podporuje množenie kvasinek a potlačuje inhibičné látky počas fermentácie.

Dávkovanie 10-30g/hl.

 

POPIS VÝROBKU Vitamon Cerevisiae je vysoko efektívna kombinácia diaminu fosfátu a vitamínu B1, esenciálnych minerálov, zinku a kvasných stimulátorov z inaktovaných kvasinek. Zvyšuje množstvo asimilovateľného dusíku, ktorý podporuje množenie kvasinek a potlačuje inhibičné látky počas fermentácie.

CIEĽ OŠETRENIA Produkt je špecialne vyvinutý prr kompenzaciu kolísania ročne kvality sladu.

DÁVKOVANIE A POUŽITIE Doporučuje sa 10 – 30 g/hl do zákvasnej dávky kvasiniek, prípadne na zabránenie problémov pri fermentácii sa dávka opakuje. Vitamon cerevisiae se rozmieša v malom množstve teplej vody a pridá sa do fermentačne nádoby. Nakoniec dobre rozmieša.

SKLADOVANIE Skladujte v tmea chlade. Otvorené balenie čo najskôr spotřebujte

Dodatočné parametre

Kategória: Suroviny na výrobu piva
Hmotnosť: 1.05 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie