OTVÁRACIE HODINY POČAS VEĽKEJ NOCI: www.domovarnnik.sk/otvaracie-hodiny-pocas-velonocnych-sviatkov

TM Bisteril 21kg

Kód: 4302
Neohodnotené
€97,62 €81,35 bez DPH
Skladom (1 ks)

TM Bisteril je ľahko kyslý, neobsahuje žiadne prostriedky na úpravu povrchového napätia a je ľahko omývateľný. TM Bisteril neobsahuje ióny ťažkých kovov. Pri použití v patentovanom skrátenom sterilizovaní za studena spočíva mimoriadne silný dezinfekčný účinok v hydroxylových radikáloch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý anorganický dezinfekčný prostriedok, ktorého mikrobicídny účinok spočíva v odštiepení obzvlášť atomárneho kyslíka. TM Bisteril je ľahko kyslý, neobsahuje žiadne prostriedky na úpravu povrchového napätia a ľahko omývateľný. TM Bisteril neosahuje ióny ťažkých kovov.

TM Bisteril je možné použiť v priemysle pre spracovanie potravín a nápojov, na dezinfekciu tankov, zásobníkov, potrubí, aparátov vybavených CIP systémom, ako aj sterilizovaným namáčaním alebo dlhodobým pôsobením. Je vhodný na sterilizáciu membránových filtrov a nylonovými membránami za studena.

Dodatočné parametre

Kategória: Thonhauser
Hmotnosť: 22 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie