Kvasinka tekutá YeastFlow-301 Pils´ing them soflty 100ml

Kód: 1369
Novinka
Neohodnotené
€8,05 €6,71 bez DPH
Skladom (2 ks)

Tekuté pivné kvasinky spodného kvasenia YeastFlow.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stupeň prekvasenia 73-77 %
Optimálna teplota kvasenia 7-20 °C

Sedimentácia nízka - stredná
Alkoholová tolerancia 9 % ABV

Skutočný misionár, ktorému koluje pivo v žilách. K svojim obetiam pristupuje pokojne a sústredene. Ľahko odstráni všetky pochybnosti. Keď si jeho obeť uvedomí, s kým má tú česť, je pre ňu už neskoro – je uchvátená duchom obilí.

Klasické české ležiakové kvasnice odporúčané na výrobu pív plzenského typu. Mierne sladový s príjemným esterovým profilom. Kvasí pri nízkych teplotách, zásadne medzi 7-12 °C, ale môžeme s ním pracovať aj medzi 18-20 °C. Na záver sa odporúča diacetylový odpočinok.

Jedno balenie kvasníc je určené na zakvasenie 12-15l sladiny s hustotou max. 14°P.

 

Spoločnosť YeastFlow je maďarský producent tekutých kvasníc. Spoločnosť PRONECO, s.r.o. má výhradné zastúpenie na českom i slovenskom trhu. Kvasinky sú skladované v chlade, podľa odporúčania výrobcu. Pri balení dávame ku kvasinkám namrazený gélový vankúš, ktorý udrží optimálnu teplotu kvasiniek, kvasinky sú zabalené v niekoľkých vrstvách, tak aby boli čo najviac izolované od vonkajšej teploty.

Objednávky s tekutými kvasinkami odosielame v pondelok, utorok av stredu aby bola istota, že balík nezostane u prepravcu cez víkend.

Dodatočné parametre

Kategória: Spodné kvasenie
Hmotnosť: 2.5 kg