Kvasinka tekutá YeastFlow-206 Double Agent 100ml

Kód: 1381
Novinka
Neohodnotené
€7,90 €6,58 bez DPH
Na objednávku

Tekuté pivné kvasinky vrchného kvasenia YeastFlow.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stupeň prekvasenia 80-85 %
Optimálna teplota kvasenia 21-30 °C

Sedimentácia nízka
Alkoholová tolerancia 12 % ABV

Pokiaľ vás nudí tradičné obilné alkoholy, Double Agent je riešením vášho problému. Nič nie je nemožné, či už je to belgický kláštor alebo zaprášený salón na Divokom západe. Keď sa pozriete pod jeho drsnú ulitu, tak uvidíte, že vo vnútri je milý, keď má čas sa uvoľniť.

Kmeň, ktorý je chybne identifikovaný ako Brettanomyces, vytvára estery ananásu a manga a zároveň je mierne kyslastý, takže perfektne funguje ako pre belgické pivá, tak aj pre americké chmeľové bomby. Dodáva každému pivu s ovocnými tónmi zaujímavý šmrnc.

Jedno balenie kvasníc je určené na zakvasenie 25l sladiny s hustotou max. 14°P.

 

Spoločnosť YeastFlow je maďarský producent tekutých kvasníc. Spoločnosť PRONECO, s.r.o. má výhradné zastúpenie na českom i slovenskom trhu. Kvasinky sú skladované v chlade, podľa odporúčania výrobcu. Pri balení dávame ku kvasinkám namrazený gélový vankúš, ktorý udrží optimálnu teplotu kvasiniek, kvasinky sú zabalené v niekoľkých vrstvách, tak aby boli čo najviac izolované od vonkajšej teploty.

Objednávky s tekutými kvasinkami odosielame v pondelok, utorok av stredu aby bola istota, že balík nezostane u prepravcu cez víkend.

Dodatočné parametre

Kategória: Vrchné kvasenie
Hmotnosť: 0.11 kg