Brewtools Mikropivovar B80 PRO

Kód: 5978
Neohodnotené
€2 770 €2 308,33 bez DPH
Na dotaz

B150pro je varný systém bez kompromisov. Vytvorený pre domovarníckych nadšencov nadšencov, ktorí chcú profesionálny, výkonný varný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

- objem nádrže po okraj je 90 litrov a kapacita sladu je max. 20 kg
- je možné variť várky s objemom 30 – 80 l
- vykurovací výkon 6kW (2x3kW) využívajúci dve vykurovacie telesá umožňuje rýchly ohrev
- vysokú presnosť údajov zaisťujú dva digitálne senzory
- kónické dno so stredovým odtokom pre rýchle, ľahké čistením a usadzovanie kalov pri whirlpoole
- výkonný ovládací systém s dotykovou obrazovkou, Wifi a Bluetooth 4.2.

B80pro má kapacitu varu 80 litrov a je možné použiť až 20 kg sladu na várku. Je vybavený výkonným čerpadlom, ktoré je možné ovládať z dotykovej obrazovky. Mladina cirkuluje vo varni niekoľkými meniteľnými okruhmi, spojenie je jednoducho rozoberateľné pomocou svoriek Tri-Clamp.

Kôš so sladom má západky, ktoré sa pri zdvíhaní sklopia. Pri tomto systéme potrebujete na jeho zdvihnutie zdvíhací systém. Ten je vyvíjaný s vlastným varným stolom, k dispozícii bude v blízkej budúcnosti.

Vysladzovanie sa vykonáva striekacou rúrkou teleskopicky zasunutou do stredovej rúrky, pri zdvíhaní koša so sladom sa stredová rúrka automaticky zdvihne nahor. Vďaka tomu veľmi jednoduchému, ale perfektne fungujúcemu systému je vysladzovanie veľmi jednoduché, ďalšou výhodou je, že si pri vysladzovaní nespôsobíme neporiadok v okolí varne.

Brewtools B150pro sa nikdy nemusí kvôli čisteniu otočiť hore nohami. Stredová rúrka sa ľahko vyskrutkuje, varňu sa tak dá ľahko vyčistiť, všetky hrubé kaly i ďalšie nečistoty sa vypustia priamo do vedra alebo kanalizácie. Po zapnutí cirkulácie je možné celý systém ľahko prepláchnuť vrelou vodou, poprípade iným čističom.

 

Systém má dva digitálne snímače teploty - jeden v spodnej časti nádrže a jeden pred čerpadlom. Maximálna statická odchýlka je ± 0,5 ° C. Senzory je možné individuálne kalibrovať pre maximálnu presnosť. Majú presnosť 0,1 ° C. Je tiež možné pripojiť tretí senzor (doobjednať príslušenstvo), ktorý sleduje teplotu mladiny vracajúce sa z protiprúdového chladiča, takže môžete čerpať priamo do fermentora, po ochladení na správnu teplotu.

S výkonnými vykurovacími článkami kombinujúcimi výkon 6kW (230V) je ohrev vody alebo mladiny veľmi rýchly. Počas varu je systém PID deaktivovaný a môžete upraviť výkon tak, aby ste dosiahli dokonalý var. Môžete tiež nastaviť maximálny prúd každého sieťového vstupu na 10, 13, 15 a 16 ampérov, aby ste sa uistili, že nikdy nespálite poistku.

Všetky porty sú 34mm Tri-Clamp fitingy pre maximálnu flexibilitu bez únikov a pohodlné čistenie. Štandardne je systém dodávaný s jedným 3cestným ventilom. Všetky silikónové hadice sú z potravinárskeho silikónu 16x25mm.

Riadiaci systém je vyvinutý na zákazku a je vybavený vysoko kvalitnou elektronikou. Softvér je neustále vylepšovaný novými funkciami. Aktualizuje sa prostredníctvom WiFi.

Rozmery bez obalu

67,5 (v) x 62 (š) x 62 (h) cm

Rozmery s jednostranným ventilom
67,5 (v) x 72 (š) x 62 (h) cm

Rozmery s dvoma ventilmi
67,5 (v) x 82 (š) x 62 (h) cm

Rozmery balenia
83 (v) x 62 (š) x 62 (h) cm

 

Hmotnosť bez obalu
34 kg

Hmotnosť vr. obalu
45 kg

Rozmery nádrže
O50 cm, výška 460 cm

Objem nádrže
90 litrov (maximálny objem varenia - 80 litrov)

 

Rozmery koša na slad
O42 cm, výška 42 cm

 

Objem koša na slad
58l

Maximálne odporúčané množstvo sladu
20 kg

Minimálny objem kvapaliny
25 l

Materiál
1,0 / 1,2 mm nerezová oceľ (SS304)

Vykurovacie články
230 V, 6600 W (2x 3300 W) (dva samostatné okruhy)

Dodatočné parametre

Kategória: Mikropivovar Brewtools
Hmotnosť: 2.5 kg